W kancelarii adwokackiej

Dodane: 25-05-2014 08:53
W kancelarii adwokackiej W kwestii Kancelaria prawna gdańsk publikowałem już kiedyś kilka wpisów. Tym razem wracając do tego właśnie tematu chcę poruszyć inne strony tematu. Pośród Polaków panuje pogląd, który nie jest zresztą prawdziwy - że porady prawne są dość drogie. Przez takie przekonanie...W kwestii Kancelaria prawna gdańsk publikowałem już kiedyś kilka wpisów. Tym razem wracając do tego właśnie tematu chcę poruszyć inne strony tematu.

Pośród Polaków panuje pogląd, który nie jest zresztą prawdziwy - że porady prawne są dość drogie. Przez takie przekonanie wielu ludzi zamiast walczyć o należne pieniądze (np. z odszkodowania), bądź odzyskać utracony majątek - poddaje się bez walki, przerażona skomplikowanymi zapisami paragrafów. To tyle. Spójrzmy jednak na inną rzecz.

Uzyskać pomoc prawną można na dwa sposoby - albo udając się bezpośrednio do wybranego radcy prawnego, albo wybierając opcję e-porady, za którą pobierana jest odpowiednia opłata. Bardzo często okazuje się, że warto - konsekwencje nieznajomości prawa bywają bolesne. Jak głosi rzymskie powiedzenie Ignorantia iuris nocet - można sobie zaszkodzić. Interesujący jest też inny aspekt, o tym za moment.

Kodeks prawa składa się z dwóch części - kodeks karny oraz kodeks cywilny. Radca prawny doradza najczęściej w zakresie prawa cywilnego - konsultuje umowy, udziela porad w zakresie spraw majątkowych, czasami również zajmuje się rozwodami. Fachowa pomoc prawna potrafi oszczędzić w życiu sporo problemów. Pamiętajmy - prawne zabezpieczenie naszych interesów - zwłaszcza majątkowych - chroni nas przed tymi, którzy chcieliby nas wykorzystać, lub oszukać. Odniosę się jeszcze do innej kwestii.

Więcej napiszę następnym razem, na dziś mam już dość tego tematu. adwokat gdańsk
Polecam również kancelaria adwokacka gdańsk
Podobny temat również adwokat gdańsk
adwokat gdańsk - tekst jest OK
Znazlazłem także kancelaria adwokacka gdańsk