SEO - rośnie popularność?

ty fakt - to, że SEO jest coraz...SEO z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka łatwa praca. Wielu właścicieli firm nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, albo dlaczego jest coraz drożej. Trzeba zrozumieć jeden

Dodane: 10-08-2014 09:33
SEO - rośnie popularność? SEO z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka łatwa praca. Wielu właścicieli firm nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, albo dlaczego jest coraz drożej. Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że SEO jest coraz...SEO z punktu widzenia pozycjonera to nie jest taka łatwa praca. Wielu właścicieli firm nie ogarnia, dlaczego nie ma błyskawicznym efektów, albo dlaczego jest coraz drożej.

Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że SEO jest coraz bardziej popularne i staje się czymś tak oczywistym dla firmy, jak posiadanie strony internetowej, ma to swoje plusy i minusy.

Oczywiste, że dobre jest to, że zwiększa się liczba zainteresowanych usługą firm. Za tym jednak zwiększa się także ilość firm świadczących tego rodzaju usługi, co czasami wypada dość kuriozalnie. Pozycjonowanie dopisują sobie do oferty prawie wszyscy, którzy zajmują się czymkolwiek związanym z internetem. Albo i nie związanym. Bo jeszcze rozumiem firmy zajmujące się tworzeniem stron, albo prowadzeniem fejsbukowych fanpejdży. Ale... Poligrafia? Naprawdę? Tak - naprawdę.

Więc teraz jest czas, żeby spojrzeć na złe strony popularności usługi. A jest nią wzrost konkurencji w Google. Przedsiębiorcom się wydaje, że SEO nie może być drogie. Cóż - może na jakieś naprawdę mało konkurencyjne frazy da się niedrogo. Ale takich jest już coraz mniej. Szkoda, bo prowadzi to do niezdrowej konkurencji cenowej, która tak naprawdę nie jest korzystna dla nikogo.